+48 516 755 766 Czynne całą dobę
Przemysł samochodowy na zawsze odmienił nasze życie. Prawdę mówiąc, któż nas potrafi wyobrazić sobie dzień bez samochodu. Ułatwia on poruszanie się na duże odległości, zapewniając komfort indywidualnej jazdy. Jednak może się zdarzyć, że podczas spokojnej jazdy samochód nagle stanie i nie będziemy mieli możliwości kontynuowania podróży. Co w takim wypadku zrobić? Przecież mało kto zna się na naprawach pojazdów, szczególnie że w dzisiejszych czasach skomplikowana elektryka nie pozwala na samodzielne majsterkowanie.

Laweta 24h w mieście Piotrków Trybunalski

W przypadku awarii samochodu w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego dobrym rozwiązaniem jest zawezwanie specjalistycznej pomocy, czyli lawety. Nasza firma zajmuje się branżą od wielu lat i posiada bardzo duże doświadczenie. Specjalnie dla Ciebie oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z samochodami. Nasze lawety z Piotrkowa Trybunalskiego nie tylko holują auto do wybranego warsztatu. Podczas zgłaszania awarii wypytamy dokładnie co się stało, gdyż w wielu przypadkach sprawę można rozwiązać na miejscu bez konieczności ściągania auta z trasy. Nasi specjaliści pomogą Ci w przypadku zatrząśnięcia drzwi (kiedy kluczyki zostały wewnątrz pojazdu), a także w razie potrzeby dowiozą paliwo, gdyby nagle bak okazał się pusty. Usługa lawety 24 w Piotrkowie Trybunalskim pomoże Tobie o każdej porze dnia i nocy. Razem z lawetą może przyjechać mechanik samochodowy z podręcznym sprzętem, który umożliwi naprawienie samochodu na miejscu. Nie sprawi nam problemu również pomoc w wymianie koła, jeśli podczas jazdy zajdzie taka potrzeba. Ponadto dojedziemy do Ciebie w najkrótszym możliwym czasie, a szacowany czas dojazdu zostanie podany podczas zgłaszania awarii.

Laweta 24h w Piotrkowie Trybunalskim - jesteśmy niezawodni

Oczywiście zatrzymanie samochodu podczas jazdy nie zawsze spowodowane jest awarią. Czasem zdarza się, że jesteśmy uczestnikami stłuczki, po której auto nie nadaje się do dalszej jazdy. W takim wypadku również warto zawezwać naszą lawetę z Piotrkowa Trybunalskiego. Odholujemy Twój samochód we wskazane przez Ciebie miejsce. A co jeśli nie jesteśmy sprawcami wypadku? W takim przypadku można skorzystać z auta zastępczego, które dostarczymy do Ciebie wraz z lawetą z Piotrkowa Trybunalskiego. Oczywiście koszty wynajmu w pełni pokryje ubezpieczenie OC sprawcy. Dla nas z kolei nie ma znaczenia, jakim autem jechałeś (służbowym, prywatnym, nowym czy starym). Samochód zastępczy podstawimy dla Ciebie w dowolne miejsce. Nasz numer telefonu jest czynny całą dobę, dlatego jeśli potrzebujesz lawety 24h w Piotrkowie Trybunalskim, zapraszamy do kontaktu!

Kolizja lub wypadek w ruchu drogowym

Close Menu